خدا را بخوان تا خدا تو را از خواندنی ها قرار دهد..

هل من ناصر ینصرنی؟
دوست تنها (19)

هرکس هر مصیبتی داشته باشد از شیعیان ومسلمانان ومومنان حتی اشقیا اگرمصیبت امام حسین خوانده شود همه بخشیده میشوند.حضرت سیدالشهداء به مردم احتیاج نداشت ،اما اینکه می فرمود مرا یاری کنید ،یعنی مسلک مرایاری کنید مقصد مرا یاری کنید همکار وهمراه من باشید.وقتی نماز می خوانید یا کار خوبی انجام میدهید به انبیا واولیا کمک می کنید.در دستگاه امام حسین حتی ریا هم مدح شده است اگر مالت را جلوی مردم بدهی یا سینه بزنی خوب است.اگر کسی هم ته جهنم باشد با این امامانی که من می بینم آخر سر او را بیرون می آورند وکسی راآنجا باقی نمی گذارند.

ماه محرم یکی از ماههای تکامل است ومحبت وعزاداری برای امام حسین انسان را زود به مقصدمی رساند.همه اهل بیت کشتی نجات هستند ولی کشتی نجات امام حسین سریعتر است. امام حسین تجلی خداست درحدیثی است کسی که آن حضرت را با معرفت زیارت کند خداوند بنفسه به آن زائر مخلوط میشود. در دهه اول محرم تجلی امام حسین عالم را عوض می کند .اگر کسی در شب تاسوعا وعاشورا چشم باطنش بازباشد می بیند که هر مومن وکافری محزون است .تربت دفع بلا می کند وهمه طوفانها وزلزله ها با یک سر سوزن از آن آرام می شود مومن سرانجام تربت می شود اگر یک مومن در شهری بخوابد خداوند بلا را از آن شهر دور می کند. قرآن، زیارت عاشورا ومناجات شعبانیه ونماز شب را یک دفعه بخوان ولی خوب بخوان ،لازم نیست خیلی بخوانی. در کربلا هم قحط آب بود وهم قحط محبت. غم کربلا غمهای دیگر را از بین می برد. غم بدون امکان گریه سخت است واسمش حزن است وخزانه حزن وغم عاشورا دل حضرت زینب است. کربلا وعاشورا شرابی دارد که همه گناهان را آب می کند. هنگام عزاداری انسان در دلش باز می شود وامام حسین داخل می شوند. زیاد سجده کردن برتربت امام حسین اخلاق را عوض می کند.

حاج اسماعیل دولابی

 

او می دوید و من می دویدم
او سوی مقتل من سوی قاتل
او می نشست و من می نشستم
او روی سینه من در مقابل
او می کشید و من می کشیدم
او خنجر از کین من آه از دل
او می برید و من می بریدم
او از حسین سر من از حسین دل


پ.ن:سلام خدمت دوستان گرامی امیدوارم عزاداریهاتون مورد قبول حضرت حق باشه ، انشاالله با امام حسین و یاران باوفایش محشور شوید ، از همه دوستان عذر میخوام که به دلیل مشغله کاری زیاد تو این مدت نتونستم بهشون سر بزنم ولی دلم نیومد مطلب برای عاشورا نذارم امیدوارم با خوندن و عمل کردن به این مطلب هممون جزو یاران و پیروان واقعی حضرت امام حسین قرار بگیریم.نویسنده : یه بنده ی خدا
تاریخ : پنج‌شنبه 2 آذر‌ماه سال 1391


.:: This Template By : Theme-Designer.Com ::.